Over ons


Bekijk onze presentatie

Het is soms lastig uit te leggen op feestjes... maar we zijn al meer dan 40 jaar gek op cijfers en natuurlijk op de ‘eigenaren’ daarvan. Sterker nog, zij zijn in de loop van de tijd een steeds belangrijkere rol gaan spelen voor ons bedrijf. Van een klein administratiekantoor met de naam Fiege zijn we inmiddels uitgegroeid tot een totaalontzorger op fiscaal en financieel gebied met een kwalitatief hoogwaardig dienstenaanbod. Met een sterk team van 20 ervaren professionals zorgen we ervoor dat niet de cijfers zelf, maar vooral de mens erachter continue centraal staat.

Tijd voor een ander geluid

De afgelopen vier decennia is er veel veranderd binnen ons vakgebied. Neem bijvoorbeeld de steeds ingewikkeldere regelgeving in combinatie met het groeiende aantal (zelfstandige) ondernemers. Of de financiële scheidslijn tussen werk en privé die steeds vager wordt. Hoog tijd dus voor een ander soort financieel advies. Als Finanseurs willen wij jouw sparringpartner zijn. Zo heb jij altijd iemand in de buurt om op terug te vallen wanneer jij voor belangrijke (financiële) keuzes staat.

Interesse in veel meer dan cijfers

Om ons werk zo goed mogelijk te kunnen doen, vinden wij het belangrijk dat je een goed beeld hebt van wat wij voor je doen. Daarom is het belangrijk dat wij goed weten wat jij nodig hebt bij de invulling van jouw financiële verhaal. Kortom, door elkaar écht te leren kennen, kunnen wij onze rol als financiële sparringpartner zo goed mogelijk vervullen en daar plukken we beiden de vruchten van.

Even voorstellen... onze Finanseurs!

Een Finanseur weet dat geld belangrijk is, maar weet ook dat er meer nodig is om gelukkig te worden. Zijn missie is het om jou met raad en daad bij te staan zodat jij niet alleen met je verstand, maar ook met je hart de juiste financiële keuzes kunt maken. Iedere Finanseur is specialist in een vakgebied. Wij investeren in onze Finanseurs door hen te stimuleren verder te groeien in kennis en expertise via opleidingen en cursussen, want qua feitenkennis willen Finanseurs niets liever doen dan elkaar overtreffen.

Ton Wijers, Algemeen directeur bij De Finanseurs
Ton Wijers
Algemeen directeur
010-4090966 | ton@definanseurs.nl
Paul Heuker , Directeur bij De Finanseurs
Paul Heuker
Directeur
010-4090966 | paul@definanseurs.nl
Imre Wijers, CRM Finanseur bij De Finanseurs
Imre Wijers
CRM Finanseur
010-4090966 | imre@definanseurs.nl
Ruben Wijers , Finanseur bij De Finanseurs
Ruben Wijers
Finanseur
010-4090966 | ruben@definanseurs.nl
Marc den Uijl, Finanseur & Hypotheekadviseur bij De Finanseurs
Marc den Uijl
Finanseur & Hypotheekadviseur
010-4090966 | marc@definanseurs.nl
Jordy Rijsdijk, Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Jordy Rijsdijk
Financieel Finanseur
010-4090966 | jordy@definanseurs.nl
Cherely Tan, Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Cherely Tan
Financieel Finanseur
010-4090966 | cherely@definanseurs.nl
Claire Kooiman, Secretarieel Finanseur bij De Finanseurs
Claire Kooiman
Secretarieel Finanseur
010-4090966 | claire@definanseurs.nl
Angela Pieternella , Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Angela Pieternella
Financieel Finanseur
010-4090966 | angela@definanseurs.nl
Marie-Louise Weemhoff , Secretarieel Finanseur bij De Finanseurs
Marie-Louise Weemhoff
Secretarieel Finanseur
010-4090966 | marie-louise@definanseurs.nl
Marjolein Thoen, Financial Planner & Hypotheekadviseur bij De Finanseurs
Marjolein Thoen
Financial Planner & Hypotheekadviseur
010-4090966 | marjolein@definanseurs.nl
Linda Batenburg, Loon Finanseur bij De Finanseurs
Linda Batenburg
Loon Finanseur
010-4090966 | linda@definanseurs.nl
Patrick de Vries , Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Patrick de Vries
Financieel Finanseur
010-4090966 | patrick@definanseurs.nl
Mike van Dorp, Junior Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Mike van Dorp
Junior Financieel Finanseur
010-4090966 | mike@definanseurs.nl
Carolien Landman, Junior Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Carolien Landman
Junior Financieel Finanseur
010-4090966 | carolien@definanseurs.nl
Amber Heuker, Secretarieel Finanseur bij De Finanseurs
Amber Heuker
Secretarieel Finanseur
010-4090966 | amber@definanseurs.nl
Barry van Dam, Finanseur bij De Finanseurs
Barry van Dam
Finanseur
010-4090966 | barry@definanseurs.nl
Martijn Bombeke, Fiscaal Finanseur bij De Finanseurs
Martijn Bombeke
Fiscaal Finanseur
010-4090966 | martijn@definanseurs.nl
Chantal Ouwerkerk, Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Chantal Ouwerkerk
Financieel Finanseur
010-4090966 | chantal@definanseurs.nl
Max Otte, Junior financieel Finanseur bij De Finanseurs
Max Otte
Junior financieel Finanseur
010-4090966 | max@definanseurs.nl
Veerle Wijers, HR Finanseur bij De Finanseurs
Veerle Wijers
HR Finanseur
010-4090966 | veerle@definanseurs.nl
Kiki Vermeulen, Financieel Finanseur bij De Finanseurs
Kiki Vermeulen
Financieel Finanseur
010-4090966 | kiki@definanseurs.nl

Wil je ons iets laten weten?

Heb je een opmerking, suggestie of vraag over onze service of onze website, voel je dan vooral vrij ons dit te laten weten!

Neem contact met mij op:
Niet nodig       Per telefoon       Per e-mail
Feedback